Proč spolupracovat s danbar.cz

Česká firma
Jsme ryze česká firma s cca 13 letou tradicí. Máme dlouholeté zkušenosti z pronájmů autodráhy pro náročné klienty.

Pružný dodavatel
Máme krátké objednací lhůty. Standardně si nás můžete objednat cca. 1-2 týdny před konaným pronájmem autodráhy. V případě nouze dokážeme zajistit pronájem autodráhy i do druhého dne od objednání.

Platební podmínky
Na našich stránkách máme zvěřejněny veškeré ceny (náklady) a termíny spojené s pronájmem autodráhy. Neschováváme se za texty typu: napište/zavolejte nám - naceníme pro vás... Klidně můžeme o našich cenách říci: nízká cena za skvělou zábavu!

Trvalá spolupráce
Naším cílem je spokojená a dlouhodobá spolupráce při pronájmu autodráhy (pronájmech autodráh). Z tohoto důvodu našim obchodním partnerům umožňujeme po třetím pronájmu autodráhy dodatečnou slevu 10% z provozu autodráhy. Čtvrtý pronájem autodráhy je tedy již se slevou 10% z provozu autodráhy. Tato sleva je vždy účtována automaticky, jestliže je předchozí faktura zaplacena v rámci termínu splatnosti.

Individuální přístup
Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům. Ke každému pronájmu autodráhy přistupujeme individuálně, s cílem dosáhnout nejlepšího výsledku tou nejefektivnější cestou.

Pronájem autodráhy 365 dní v roce
Zajistíme pro Vás pronájem autodráhy klidně o víkendových dnech, svátcích, nebo i přes noc.

Technologie autodráh
Disponujeme několika nejmodernějšími a nejvýkonnějšími autodráhami, které jsou použitelné pro dospělé, náctileté i malé děti. Pronajímáme digitální, i analogové autodráhy. Většina naší "konkurence" pronajímá pouze analogové autodráhy.

Kvalifikovaní profesionálové
Náš tým je pečlivě složený z kvalifikovaných profesionálů. V rámci pronájmu autodráhy na Vás čekají vyškolení specialisté, kteří perfektně znají veškeré technické funkce autodráhy. Samozřejmě je obsluha komunikativní (usměvavá, milá, vlídná, a trpělivá k závodníkům i přihlížejícím).

Kvalita služeb
Neustále pracujeme na zvyšování kvality našich služeb. Dodržujeme sjednané ceny a termíny. V případě nepředvídaných komplikací se snažíme ihned najít řešení.

Flexibilní komunikace
Existuje ještě mnoho dobrých důvodů, proč na pronájmech autodráhy spolupracovat právě s námi. Jak už ale víte, vyznáváme individuální přístup a komunikaci, proto bude nejlepší, když se nám ozvete se svými požadavky a společně navrhneme to nejlepší řešení.
Stránka proc spolupracovat byla naposledy aktuálizována 09.07.2016.